В Саф'янівській громаді проведений профілактичний рейд 1

У середу, 5 липня, начальником служби у справах дітей Саф’янівської сільської ради Світланою Арешкіною спільно з поліцейським офіцером громади, капітаном поліції Романом Топал, інспектором ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП України Ларисою Анчевою та провідним інспектором Ізмаїльського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Вікторією Курашовою здійснено виїзд в населені пункти Броска, Матроска, Озерне, Стара Некрасівка та Кислиці.

Перевірено умови проживання дітей підоблікових категорій.

Також з батьками та дітьми проведено бесіди щодо безпечного відпочинку влітку, попередження травмування дітей та нещасних випадків, необхідності безпечного поводження в побуті, дотримання правил поведінки на воді, пожежної безпеки.

Батьків попереджено про неприпустимість залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.

За результатами виїзду складені акти обстеження умов проживання дітей та протоколи бесід з дітьми та батьками.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02SiLM5XRVC7tMGRUGJrU97u6CwJoSp5KxNnJtHtYGTwcGk6yEAtPXxvrmmBWBCk84l