В Саф'янівській громаді проведений профілактичний рейд 1

У п’ятницю, 19 липня, працівниками служби у справах дітей, фахівцем соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради спільно з поліцейськими офіцерами громади здійснено виїзд в с. Комишівка, під час якого перевірено умови проживання дітей підоблікових категорій в п’яти сім’ях.

З батьками проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинках, недопущення фактів жорстокого поводження з дітьми, контролю за перебуванням дітей у вечірній та нічний час.

За результатами рейду поліцейськими офіцерами громади складено на матір трьох дітей адміністративний протокол по ст. 184 КпАП України (за неналежне виконання своїх обов’язків з виховання дітей).

Служба у справах дітей Саф’янівської сільської ради звертається до батьків: будьте відповідальними та приділяйте більше уваги вихованню своїх дітей!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/Mf2StEafzAs4E68w/?mibextid=CTbP7E