В Саф’янівській громаді привітали матерів полеглих воїнів 1

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначають День матері. Сьогодні кожна мама чи бабуся чутиме на свою адресу привітання та побажання. На жаль, ці слова ніколи вже не почують матері, чиї сини та доньки віддали свої життя за незалежність, суверенітет та мирне майбутнє рідної країни.

Напередодні Дня матері Саф’янівська територіальна громада висловила найщиріші слова подяки матерям загиблих українських захисників та запросила їх на урочистий захід до сільського клубу села Саф’яни.

Данину поваги жінкам особливої долі разом з іншими учасниками заходу висловили керівництво Саф’янівської сільської ради, депутатський корпус та працівники громади. Вони вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, після якої були поіменно згадані всі Герої Саф’янівської громади, які загинули в боротьбі за наше життя під мирним українським небом.

Зі словами підтримки та вдячності за виховання мужніх захисників України до присутніх звернулась Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

«Дякую вам за те, що ви народили і виростили справжніх героїв. Ваші сини, не озираючись назад, знаючи всі наслідки для свого здоров’я та життя, пішли захищати нашу країну, нашу рідну громаду. Вони є прикладом мужності для молоді та багатьох дорослих людей. Завдяки таким захисникам, Україна сьогодні тримається! Низький вам уклін! Бажаю вам міцного здоров’я, Божої опіки та витримки. Розумію, що материнське серце ніколи не перестане боліти, але нехай Господь полегшить біль вашої втрати. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку».

З нагоди прийдешнього свята матері захисників отримали від Саф’янівської громади та Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я» букети квітів та подарунки. А місцеві таланти подарували неймовірно проникливі виступи, сповнені подякою матерям загиблих військовослужбовців – жінкам особливої долі, які знайшли в собі мужність благословити своїх синів на захист рідної землі.

Віримо, Україна обов’язково переможе, і на нашій землі наступить мир та спокій!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/C7wd3CNHssFfzCBe/?mibextid=CTbP7E