В Саф’янівській громаді триває освітній проєкт з патріотичного виховання молоді 1

Нещодавно Саф’янівська сільська рада запустила новий освітній проєкт, направлений на виховання у молоді почуття патріотизму та любові до рідної країни.

В рамках даного проєкту в закладах загальної середньої освіти Саф’янівської громади проходять зустрічі з українськими захисниками, які навчають молодь військовій справі.

Черговий такий захід відбувся в школі села Лощинівка, де військовослужбовці Збройних Сил України продемонстрували школярам зброю та розповіли про принцип її роботи.

Також дітям був проведений урок з тактичної медицини, що є важливою складовою реалій сьогоднішнього життя.

А родзинкою заходу стало знайомство з FPV-дронами, на які, до речі, діти власноруч зібрали кошти на благодійному ярмарку. «Пташки» незабаром будуть відправлені на допомогу українським захисникам в боротьбі з державою-терористом росією.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/uLzB1QyXrFda9UQP/?mibextid=CTbP7E