В Саф‘янівській громаді триває патріотичне виховання молоді 1

З запуском нового освітнього проєкту в громаді, який ініціювало керівництво Саф’янівської сільської ради, школярі щодня з нетерпінням очікують, коли до них завітають українські захисники.

Цього разу військовослужбовці Національної гвардії України та керівництво Саф’янівської громади завітали до Озернянського ліцею. Молодь дуже чекала на гостей, тож і зі своєї сторони підготувала цікаві виступи.

Джури рою “Патріоти” продемонстрували навички базового військового вишколу, а талановита учениця Віоріка Телеуця неймовірно проникливо продекламувала вірш Володимира Архипенка “Це прапор вільної країни”.

Після чого відбулось найцікавіше – на молодь чекало знайомство з військовою технікою та спілкування з українськими захисниками. Гвардійці продемонстрували школярам кулеметні установки на авто, з яких збивають ворожі цілі над південним регіоном країни.

Крім того, учні мали змогу побачити та потримати у руках дрони, на які вони активно збирають кошти на благодійних ярмарках. До речі, напередодні Великодня дружня родина Озернянського ліцею провела черговий благодійний ярмарок, під час якого спільними зусиллями було зібрано 58 000 грн для закупівлі дронів для наших захисників! І це тільки за останній час!

Особливу увагу школярів привернули антидронові рушниці, які вони залюбки роздивлялись та робили з ними фото на пам’ять.

Справжнім сюрпризом для учнів став майстер клас від оператора дронів, який продемонстрував озернянцям запуск «пташок».

Захопленню не було межі!

Завершився захід крутим флешмобом – діти стали у формі тризубця на знак підтримки Героїв та рідної країни!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0GTCdVVCrURnNQAfuYMuUJkCSEQaLJEkH1g1D7uXi2jjszGpi3AnWFYt21bVfqyYNl