В Саф’янівській громаді триває ремонт доріг 1

Сьогодні, 26 вересня, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев та Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова здійснили робочу поїздку, під час якої перевірили виконання робіт з приведення дорожного полотна автодороги у проїзний стан між містом Ізмаїл та селом Багате.

Під час виїзду на місце виконання робіт зустрілися із представниками служби місцевих автомобільних доріг та підрядною організацією, яка розпочала виконувати роботи на зазначеній ділянці дороги, та обговорили заходи і терміни з приведення траси у проїзний стан.

Внаслідок інтенсивного руху великовантажного транспорту даний відрізок дороги зазнав значних руйнувань, які створюють для місцевих мешканців проблеми з пересуванням та отриманням допомоги від екстрених служб.

Тому керівництво Саф’янівської сільської ради звернулося до очільника Ізмаїльської РДА для вирішення питання стану дороги від міста Ізмаїл до села Багате, після чого було прийнято рішення в межах існуючого фінансування здійснити роботи з відновлення проїзного стану зазначеної автодороги.

Наразі роботи тривають.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02m5iHin7TApnCxEYedfKjBzhKyK6dWxsjwu3Gu5fxRs8s9GddQpkoh9t2H36r7xi3l