В Сафʼянівській громаді триває робота над поповненням бюджетів різних рівнів 1

Сьогодні, 4 липня, в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів всіх рівнів.

На комісії заслухано старост двох старостинських округів про проведену роботу з фізичними особами – боржниками з податку на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов’язання та земельного податку.

Також на засідання були запрошені землевпорядники населених пунктів для вирішення проблемних питань щодо нарахування земельного податку за 2024 рік.

Відповіді на питання надав начальник південного відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС в Одеській області.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02i4VaiJS5PmnhqzPFr1B1aVemUoetM4yGUCqzo1CZnf9Cve1sSKVKcykdNmsCk3hel