В Саф’янівській громаді відбулись масштабні змагання з карате 1

У суботу, 19 жовтня, на базі Ларжанського ліцею Саф’янівської територіальної громади відбувся Відкритий Кубок Одеської області з Макотокай карате у розділі «FULL KONTAKT KUMITE».

Головою організаційного комітету виступив капітан збірної України з карате Олег Бур’ян, а головним суддею – тренер СК «Сварожичі» Петро Волинщиков.

Спортивний захід зібрав понад 100 учасників із різних куточків України – Саф’янівської громади, Києва, Прилук, Одеси, Біляївки, Роздільного, Татарбунар, Болграду, Василівки, Жовтневого, Ізмаїлу та Білгород-Дністровського.

На урочистому відкритті Кубка були присутні Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха, депутати Саф’янівської сільської ради Маргарита Брусова, Дмитро Волков та Едуард Гудь, староста Ларжанського старостинського округу Алла Шевченко, директор Ларжанського ліцею Світлана Рудакова, представники таких силових підрозділів, як СБУ, ГУР, АЗОВ та інші почесні гості.

Спортсмени різного віку та рівня підготовки продемонстрували свої навички та майстерність у видовищних поєдинках, кожен з яких тримав глядачів у напрузі до останньої секунди. Бої були напруженими і видовищними, адже учасники показували справжню силу, швидкість, витримку та тактичне мислення.

За результатами змагань, серед спортсменів Саф’янівської громади почесні перші місця вибороли Софія Заволока, Карина Іванченко, Анастасія Лисак, Андрій Беднарик, Яна Бабейко, Олекса Гончаренко та Володимир Зенченко. Переможці були нагороджені дипломами, фірмовими медалями, чашками та плакатами.

За волю до Перемоги також отримав нагороду дев’ятирічний Степан Зенченко (Матроска), який проявив мужність та силу духу під час запеклих боїв.

Спортсмени та тренери висловлюють щирі слова подяки за сприяння в організації змагань, розвиток спорту та патріотичного виховання молоді нашого регіону Саф’янівському сільському голові Наталії Тодоровій, народному депутату України Анатолію Урбанському, депутату Одеської обласної ради Олександру Урбанському, а також Ігорю Скоробресі, Маргариті Брусовій, Дмитру Волкову, Сергію Панетовському, Віталію Купрієнку, Руслану Чепізі, Людмилі Дерменжи, Тетяні Скрипниченко, Василю Бондаренко, Світлані Рудаковій, Аллі Шевченко, Єдуарду Гудь та Віктору Кіліян.

Ці змагання стали важливою подією для всієї громади. Вони сприяють розвитку не тільки спортивної культури, але й допомагають виховувати сильну, наполегливу та цілеспрямовану молодь!

Разом до нових вершин!

Фото доступні за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0aZ2NUXrtE8AWfK15hUDf24jSkCpbS6gGgdZ6dycTAetzUpqjEtbkyTJS2xWPxHfjl