В Саф’янівській громаді відбувся благодійний фестиваль аматорських колективів на підтримку ЗСУ 1

У суботу, 6 липня, в селі Ларжанка Саф’янівської територіальної громади відбувся благодійний фестиваль аматорських колективів на підтримку Збройних Сил України.

Захід об’єднав справжніх талантів громади, вокальні та танцювальні колективи, у спільній меті – допомозі українським захисникам та захисницям, перед якими ми в неоплатному боргу за можливість жити, працювати, любити, творити на рідній українській землі.

Протягом дня тривав надзвичайно зворушливий і сповнений непідробного патріотизму й любові до своєї Батьківщини, її героїчних захисників і захисниць концерт аматорів сцени. У концертній програмі були пісні про рідну Україну, патріотичні хореографічні композиції, що без перебільшення являли собою по-справжньому феєричне дійство. Глядачі, затамувавши подих, не відриваючи очей, дивились виступи наших прекрасних місцевих талантів. Важко словами описати той емоційний стан піднесеності та гордості за талантів громади.

Під час благодійного заходу було зібрано 7800 гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ. Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів!

Разом – ми сила! Все буде Україна! Перемога буде за нами!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0C5YPnSgrPvwpGr76qqenTb4qqLEN9p8fDAJQFUPtFd8bvDjWqetFa4Eb7AKvZvqzl