В Саф’янівській громаді відбувся благодійний концерт на потреби ЗСУ 1

З нагоди Дня Конституції України у п’ятницю, 28 червня, в селі Саф’яни відбувся благодійний концерт на потреби військовослужбовців Збройних Сил України.

Цього дня зі сцени місцевого сільського клубу звучали пісні на різну тематику, пісні , написані в різні часи нашої історії. Але всіх їх об’єднало одне – любов до рідної землі, до рідного краю, до людей, що її населяють, віра в торжество добра і справедливості, віра в нашу перемогу.

З привітальними словами до присутніх звернулись Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха та військовослужбовець, наш земляк Дмитро Дімов.

Після чого від Саф’янівської громади та Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я» почесними грамотами, подяками та подарунками були відзначені члени сімей військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військового обов’язку; військовослужбовці, які повернулися додому з полону та ті, які в умовах повномасштабної агресії російської федерації усвідомлено, сумлінно та з гідністю виконували та продовжують виконувати свої конституційні обов’язки.

Продовжився захід яскравими виступами талантів села Сафʼяни.

Спільними зусиллями під час концерту було зібрано 14 728 грн, які підуть на потреби українських захисників.

Фото доступне з посиланням: https://www.facebook.com/share/p/HrH3KHYmtbAfoP62/?mibextid=CTbP7E