В Саф’янівській громаді відбувся Відкритий обласний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті захисника України Дмитра Михайлова 1
Протягом двох днів, 24 та 25 травня, в селі Утконосівка Саф’янівської територіальної громади проходив перший Відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед молодших юнаків, кадетів та дорослих. Спортивний захід присвячений пам’яті мешканця Утконосівки, захисника України Дмитра Михайлова, який віддав своє життя у боротьбі з російським окупантом.
З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України Дмитро захищав рідну землю від московитів. 11 грудня 2022 року стало останньою сторінкою в житті Героя… У Дмитра залишилась мати, дружина та двоє маленьких дітей.

Вшанувати пам’ять Захисника України приїхали понад 200 спортсменів із таких населених пунктів, як Багате, Озерне, Дмитрівка, Орлівка, Олександрівка, Огородне, Виноградівка, Болград, Ізмаїл, Одеса, Арциз, Білгород-Дністровськ, Сарата, Утконосівка, а також спортсмени з Суворовської громади.
Спортсмени змагалися у 28-ми вагових категоріях та показали високу спортивну майстерність. Сутички видались вкрай запеклими та видовищними.
В завершенні турніру переможці отримали кубки, медалі, грамоти та приємні сюрпризи.
Пам’ять про Дмитра Михайлова та його подвиг завжди житиме у серцях односельців та всіх нас.
Слава Україні!
Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/PWRnaZJ7tJzYWVrR/?mibextid=CTbP7E