В Саф’янівській громаді відзначили 79-річницю з Дня визволення України від фашистських загарбників 1

Сьогодні вся Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення від фашистських загарбників.

В історії Українського народу події Другої світової війни посідають особливе місце. За своєю глибиною, трагізмом і героїкою вони набули особливого значення. Певною мірою обумовлено це й тим, що донині живі учасники війни, носії історичної пам’яті про неї – ті, хто воював зі зброєю в руках, навчався, працював, відбудовував країну

З нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників, керівництво та депутати Саф’янівської громади взяли участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятника невідомому солдату в селі Саф’яни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.