В Саф'янівській громаді відзначили працівників дошкілля 1

Сьогодні, 29 вересня, Україна відзначає Всеукраїнський день дошкілля — свято, присвячене працівникам закладів дошкільної освіти, які щодня вкладають свою душу і серце у виховання та розвиток найменших громадян країни.

Керівництво Саф’янівської сільської ради долучилось до привітань янголів-охоронців дитинства, які щодня творять магію виховання та розвитку маленьких мешканців громади.

Подяками народного депутата України Анатолія Урбанського, Саф’янівської сільської ради та управління освіти Саф’янівської сільської ради були нагороджені працівники закладів дошкільної освіти Саф’янівської громади. Також освітяни отримали приємні подарунки від громади та Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я”.

“Дякую вам за ласку, сердечність, турботу та уважність до найменших мешканців нашої громади! Як багато чекають від вас допитливі оченята, як дивляться кожен день з надією і розчуленням! Ви запалили полум’ям своєї творчості маленькі сердечка своїх вихованців! Хай ваші дні будуть завжди наповнені світлом і благородством. Успіхів вам у всіх задумах та починаннях! І хай зараз дитина ще мала, але час летить швидко і робота кожного з вас обов’язково буде винагороджена в її думках і почуттях”, – звернулась до присутніх Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Зі святом!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid08agKZvxB2tThF2P19g5GhJTApYoDCZscoKnNPnUCFgbf4WUbbs8DoUHB8ziASRgUl