В Саф’янівській громаді вітали талановиту молодь 1

Саф’янівська територіальна громада багата на талановиту молодь, яка демонструє високі досягнення не тільки в шкільній програмі, а й у різноманітних конкурсах, навіть міжнародного рівня.

Зокрема, у п’ятницю, 5 січня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та начальник відділу культури, туризму та спорту Людмила Дерменжи привітали переможців літературних конкурсів.

Грамотою та приємними подарунками була нагороджена юна мешканка села Нова Некрасівка Анастасія Арешкіна, яка стала фіналісткою III етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Творчі канікули-23» у номінації «Природа – джерело натхнення та краси».

Робота Анастасії була відзначена та надрукована в Альманасі «Творчі канікули-23» Національної бібліотеки України для дітей м. Києва, як одна із найкращих робіт серед усіх учасників.

Дипломом та подарунками Посольства Угорщини був нагороджений Микола Димов – переможець Всеукраїнського конкурсу читців «Стукіт серця Петефі на берегах Дніпра» з нагоди 200-річчя від дня народження національного угорського поета Шандора Петефі.

Саф’янівська сільська рада вітає переможців та неймовірно ними пишається! Бажаємо подальших успіхів, нових перемог та здійснення найзаповітніших мрій!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid04BCD7HSbFvHyrzwhns6XQmUyKg8FB2WuLxVQp8f5upcPyX2KfRXoyTuHVSV5jTvEl