В Саф'янівській сільській раді обговорили готовність до опалювального сезону 1

Сьогодні, 18 жовтня, в Саф’янівській сільській раді відбулася нарада щодо стану готовності до початку опалювального сезону. У заході взяли участь керівництво та начальники структурних підрозділів ради.

Під час засідання розглянули ключові питання, пов’язані з готовністю інфраструктури до осінньо-зимового періоду.

Начальник управління житлово-комунального господарства Петро Делігіоз поінформував, що основні заходи з підготовки до опалювального періоду проведені влітку, а саме – проведено капітальний ремонт твердопаливного котла та ремонт теплотраси закладів загальної середньої освіти. КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» закуплено 500 тонн вугілля та Управлінням освіти – 2000 тонн вугілля. Стаціонарні відділення КНП Саф’янівської сільськогї ради «Центральна районна лікарня», які розташовані в місті Ізмаїл, забезпечені резервними джерелами електропостачання потужністю 75 та 150 кВт відповідно. Управління освіти забезпечено пересувними резервними джерелами електропостачання у кількості 37 одиниць.

Тож станом на 18.10.2024 року структурні підрозділи КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня», управління освіти Саф’янівської сільської ради, управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради готові до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років стовідсотково.

Крім того, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков акцентував увагу на важливості своєчасного запуску опалення, щоб забезпечити комфортні умови для мешканців громади, особливо в умовах мінливого клімату.

Присутні обговорили можливі труднощі, з якими можуть зіткнутися під час опалювального сезону, і напрацювали ряд рекомендацій для їх уникнення.

Для своєчасного запуску опалювального сезону керівникам структурних підрозділів ради надано доручення відслідковувати температурний режим.

В Саф'янівській сільській раді обговорили готовність до опалювального сезону 3