В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з проведення щотижневої апаратної наради, яка відбулась під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

Працівниками структурних підрозділів ради були розглянуті нагальні питання щодо життєдіяльності громади – хід збиральної кампанії, наповнення бюджетів всіх рівнів, підготовка об’єктів інфраструктури до опалювального сезону, допомога внутрішньо-переміщеним особам, а також ряд інших питань, що стосуються поточної роботи.

У зв’язку з частими ворожими обстрілами Одещини, зокрема і Ізмаїльського району, голова громади Наталія Тодорова в черговий раз звернулась до мешканців громади не нехтувати власною безпекою та не ігнорувати попередження про повітряну тривогу.

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3