В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з щотижневої апаратної наради, яка пройшла під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

На початку наради голова громади подякувала мешканцям та працівникам ради за постійну допомогу українським захисникам та захисницям. Минулого тижня Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова відвідала міста та села, зруйновані російськими загарбниками, де зустрілась з українськими захисниками та передала їм чергову партію допомоги – від смаколиків та продуктів харчування до дронів, за які бійці були безмежно вдячні, бо «пташки» – це збережені життя українців. Тож робота громади в підтримку ЗСУ активно триває!

Продовжилась нарада інформуванням керівниками структурних підрозділів ради про стан справ в громаді. Зокрема, були розглянуті питання бюджетної, соціальної, культурної та освітянської сфер життєдіяльності громади.

На освітянській ниві активно триває підготовка до нового навчального року та створення умов для безпечного освітнього процесу.

Фінансовим управлінням проводиться робота з наповнення бюджетів всіх рівнів.

Центром надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради завершено процес актуалізації даних військовозобовʼязаних. 3 18 травня по 16 липня працівники ЦНАПу громади та віддалених робочих місць прийняли 1944 заяви на оновлення даних. Відтепер громадяни, які ще не оновили військово-облікові дані, зможуть це зробити лише в ТЦК СП або у додатку «Резерв+».

Крім цього, на нараді були розглянуті питання про стан справ у галузі сільського господарства та економіки. Наразі завершується збиральна кампанія. Продовжується проводитись моніторинг цін на товари першої необхідності та пальне.

За результатами наради, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала відповідні доручення.

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3