В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 5 серпня, у приміщенні виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради відбулась щотижнева апаратна нарада, на якій було розглянуто низку важливих питань щодо подальшого розвитку громади.

Однією з головних тем наради стало обговорення питання наповнення бюджетів всіх рівнів. Зокрема, учасники наради проаналізували поточний стан місцевого бюджету, розглянули плани щодо оптимізації видатків та збільшення доходів з метою покращення соціально-економічного становища громади.

Крім того, було розглянуто питання підготовки до нового навчального року. Присутні обговорили стан підготовки шкіл та дитячих садочків до початку навчального процесу, визначили необхідні заходи для забезпечення комфортних умов для дітей та освітян.

Голова громади Наталія Тодорова наголосила, що цього тижня відбудеться пленарне засідання сесії. Сьогодні розпочинаються засідання депутатських комісій.

Нарада пройшла в продуктивному режимі, а її результати стануть основою для подальшої роботи у важливих напрямках розвитку громади.

Будьте на зв’язку для подальших новин та оновлень щодо життєдіяльності нашої громади!

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3