В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Сьогодні, 26 серпня, у Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада, яка пройшла під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

Під час наради присутні прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

Основними темами засідання стали продовження роботи над наповненням бюджетів всіх рівнів, підготовка до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, допомога військовослужбовцям Сил Оборони України, надання допомоги незахищеним верствам населення тощо.

За результатами наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала відповідні доручення.

В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 3