В Сафʼянівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Новий робочий тиждень розпочався в Саф’янівській сільській раді з щотижневої апаратної наради, на якій було розглянуто низку важливих питань.

Перш за все, присутні обговорили питання наповнення бюджетів всіх рівнів. Звернули увагу на необхідність активізації заходів, спрямованих на збільшення надходжень.

Також було розглянуто питання надання допомоги українським захисникам. Визначено нові ініціативи для підтримки тих, хто захищає нашу країну.

Окрему увагу приділили роботі з незахищеними верствами населення. Обговорили можливості покращення забезпечення підтримки найбільш вразливих категорій громадян.

Не обійшли стороною і спортивні досягнення наших спортсменів, які гідно представляють громаду на різних змаганнях.

По закінченню наради голова громади Наталія Тодорова надала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів у межах їх компетенцій.

В Сафʼянівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 3