В Саф’янівській сільській раді відбулось чергове засідання виконкому 1

Сьогодні, 8 червня, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось чергове п’ятнадцяте засідання виконавчого комітету.

На порядок денний було винесено 13 питань, більшість з яких стосувались бюджетної та соціальної сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, членами виконкому прийняті рішення щодо встановлення тарифу на послугу з водопостачання в селі Багате; затвердження переліку осіб, що підлягають компенсації власникам жилих приміщень, які пов’язані з безоплатним розміщенням ВПО у травні 2023 року на території Саф’янівської громади: про схвалення проекту рішення «Про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради «Про бюджет Саф’янівської територіальної громади на 2023 рік» та інші.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.