В Саф‘янівській сільській раді відбулось пленарне засідання сесії 1

У четвер, 27 червня, під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання XXXIX сесії.

Під час засідання були розглянуті питання порядку денного, які ретельно були вивчені депутатами під час депутатських комісій.

Депутати одноголосно прийняли наступні важливі рішення: про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради «Про бюджет Саф’янівської сільської територіальної громади на 2024 рік», про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”, про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку”, про затвердження проєктно-кошторисної документації об’єкта будівництва, земельні питання тощо.

Засідання сесії пройшло в конструктивному руслі. На завершення голова громади Наталія Тодорова подякувала присутнім за плідну роботу.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid025t8Ntq7nfJK7P6M8vYUATG51mivgYBSAZndGV7YYJEeHXKmvZ4qXnHBzKUAGR3Qel