В Саф‘янівській сільській раді відбулось пленарне засідання сесії 1

Сьогодні, 8 серпня, у Сафʼянівській сільській раді відбулось чергове пленарне засідання XXXIX сесії, на якому депутати розглянули низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади.

Під час засідання були обговорені та прийняті рішення з наступних питань:

• Бюджет громади: були представлені проєкти рішень про виконання бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади за січень – червень 2024 року; про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради «Про бюджет Саф’янівської сільської територіальної громади на 2024 рік»; про внесення змін до рішення сесії Саф’янівської сільської «Про затвердження кошторису видатків на утримання апарату Саф’янівської сільської ради та її виконавчих органів на 2024 рік».
  • Освітня сфера: депутати розглянули питання щодо створення комунальних опорних закладів освіти на базі Кам’янського та Ларжанського ліцеїв.
  • Медицина: прийнято рішення про внесення змін до рішення сесії Саф’янівської сільської ради «Про затвердження цільової програми на 2023-2025 роки «Фінансова підтримка Комунального некомерційного підприємства Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня»».

Крім того, депутатами були розглянуті проєкти рішень про отримання гуманітарної допомоги від Міжнародної організації з міграції, звіт поліцейських офіцерів Саф’янівської громади за І півріччя 2024 року, про надання дозволу КП «Сімвол» Саф’янівської сільської ради на прийняття майна в дар, земельні питання тощо.

На завершення сесії голова громади Наталія Тодорова подякувала депутатам за плідну співпрацю, наголосивши на важливості кожного з прийнятих рішень для покращення умов життя в громаді. Вона також висловила впевненість у тому, що завдяки спільним зусиллям вдасться досягти поставлених цілей та забезпечити стабільний розвиток громади!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid01FbtNDU5NVnYbeYX1QNFrN9wWG1K2GEwfNQyaHLvMvLDSJKJNMGnieXDRyxztyWAl