В Саф’янівській сільській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету 1

Сьогодні, 20 жовтня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось позачергове двадцять п’яте засідання виконавчого комітету.

Під час засідання члени виконкому розглянули питання, які стосувались соціальної та бюджетної сфер життєдіяльності громади. Серед них: схвалення проекту рішення «Про внесення змін до рішення Саф’янівської сільської ради « Про бюджет Саф’янівської сільської територіальної громади на 2023 рік»», схвалення проекту рішення «Про затвердження кошторису видатків на утримання апарату Саф’янівської сільської ради та її виконавчих органів на 2023 рік»», схвалення проекту рішення «Про виконання бюджету Саф’янівської громади за січень-вересень 2023 року», схвалення проекту рішення «Про порядок розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм Саф’янівської сільської ради та звітності про їх виконання», про внесення змін до Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію; схвалення проекту рішення «Про внесення змін в рішення від 22.12.2022 року «Про затвердження Програми «Соціальний захист ветеранів АТО та їх сімей, ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України в Саф’янівській сільській раді на 2021-2025 роки», про внесення змін до списку осіб, яким надаються або відмовлено в наданні соціальних послуг за місцем проживання на безоплатній основі в Саф’янівській громаді, про погодження режиму магазинів, які розташовані на території Саф’янівської громади тощо.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.