В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання виконкому 1

У вівторок, 30 липня, в Сафʼянівській сільській раді відбулось чергове п’ятнадцяте засідання виконавчого комітету.

На порядок денний були винесені питання, які стосуються бюджетної та соціальної сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, членами виконкому прийняті рішення про коригування тарифів на питну та технічну воду, а також на послуги з поводження з побутовими відходами в населених пунктах громади, які надаються комунальними підприємствами; про схвалення проєкту рішення “Про виконання бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади за січень-червень 2024 року”; про внесення змін до списку осіб, яким надаються або відмовлено в наданні соціальних послуг за місцем проживання на безоплатній основі в Саф’янівській територіальній громаді; про надання неповнолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid028Teo3z1yfRoJfZaQhccathGoqb2YvLSWZfHJMNvkxUrLMg7mYai8SJAoZmDYLfZil