В Саф’янівській сільській раді вітали юних читачів з перемогою в конкурсах обласного рівня 1

Сьогодні, 20 жовтня, користувачі КЗ «Публічна бібліотека Сафʼянівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області» приймали вітання від керівництва громади.

Саф’янівська громада багата на талановиту молодь, яка не тільки активно долучається до читання книжок, що в наш час є рідкістю, а ще й бере участь в різноманітних літературних конкурсах різних рівнів.

Учасників-переможців обласних турів літературних конкурсів вітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Сафʼянівської сільської ради району Одеської області Людмила Дерменжи та в.о. директора КЗ« Публічної бібліотеки Сафʼянівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області » Тетяна Чілік.

Грамотами та приємними подарунками були нагороджені:

• за I місце у Всеукраїнському літературному конкурсі «Творчі канікули-23» у віковій категорії 11-13 років в номінації «Моя Україна: з вірою у Перемогу» Олександр Чебан (13 років, с. Першотравневе). Керівник – Надія Опанасюк.
  • за I місце у Всеукраїнському літературному конкурсі «Творчі канікули-23» у віковій категорії 11-13 років в номінації «Моя Україна: з вірою у Перемогу» Антоніна Чумаченко (11 років, с. Першотравневе). Керівник – Надія Опанасюк.
  • за I місце у Всеукраїнському літературному конкурсі «Творчі канікули-23» у віковій категорії 11-13 років в номінації «Природа-джерело натхнення та краси» Поліна Федченко (12 років, с. Кислиця). Керівник – Алла Кривой.
  • за I місце у Всеукраїнському літературному конкурсі «Творчі канікули-23» у віковій категорії 11-13 років в номінації «Природа-джерело натхнення та краси» Анастасія Арешкіна (16 років, с. Нова Некрасівка). Керівник – Олена Арешкіна.
  • за I місце у Всеукраїнському літературному конкурсі «Творчі канікули-23» у віковій категорії 14-18 років в номінації «Моя майбутня професія» Віолетта Тірон (16 років, с. Нова Некрасівка). Керівник – Олена Арешкіна.
  • за I місце у Всеукраїнському дитячому конкурсі читців поезії «Стукіт серця Петефі на берегах Дніпра» Микола Димов (16 років, с. Багате). Керівник – Марина Трофимова.
  • за II місце у Всеукраїнському конкурсі « Лідер читання- 2023» у рамках відзначення на державному рівні ювілеїв українських письменників: Марка Вовчка, Ольги Кобилянської та Бориса Грінченка, нагороджений Микита Карагуця (14 років, с. Кам’янка). Керівник – Світлана Кальчева.

Громада пишається нашими юними читачами! Дякуємо їхнім педагогам, які своєю щоденною кропіткою працею розкривають потенціал вихованців, вкладають душу, надихають молоде покоління на творчість!

Ви найкращі!