В селі Кислиця пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ 1

Цього року День Незалежності та Державного Прапора України відзначився в селі Кислиця благодійним концертом, який зібрав мешканців села та гостей з єдиною метою – підтримати українську армію в боротьбі з російськими окупантами.

Місцеві артисти підготували насичену концертну програму, особливою ноткою якої стали патріотичні пісні, які символізували єдність та незламність українського народу. Під час концерту глядачі активно підтримували артистів, а кожен виступ став ще одним кроком до збирання коштів на допомогу українським захисникам та захисницям.

Підтримали ініціативу мешканців села заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, іспектор з кадрів відділу культури, молоді, туризму та спорту Галина Замєлацька та староста Кислицького старостинського округу Михайло Шевченко.

Завдяки спільним зусиллям було зібрано 7530 грн, які підуть на потреби військовослужбовців Сил Оборони України.

Щира подяка організаторам та учасникам благодійного заходу, кожному, хто не пройшов повз скриньки, а вніс свою лєпту в Перемогу України!

Наша сила — у єдності!
Слава Україні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid028g1a9XXdzPTby9hXSv3PxtMiMnV3oD13D5TdVZPH45wNNRkn16NamaAZLH6DTWkol