З відпочинку з Молдови повернулись юні мешканці Саф'янівської громади 1

Завдяки Благодійному фонду “Caritas Odesa UGCC” та Misiunea Socială „Diaconia” діти Саф’янівської громади, в яких тато-військовослужбовець перебуває у полоні, мали змогу зі своїими матусями відпочити в маленькому, але дуже затишному, тихому та гарному селі Ципова в Молдові.

На відпочиваючих чекали унікальні старовинні монастирі, прогулянка на теплоході, знайомство з різноманітними птахами, відвідування пасіки, знайомство з бджолярством та ткацтвом традиційних килимів, ігри на вулиці, досліджування зелених мальовничих заповідних зон, вивчення корисних лікарських рослин та знайомство з історією та звичаями цього краю, а головне — відпочинок від повітряних тривог, вибухів, дзижчання ударних дронів!

Від щирого серця дякуємо Благодійному фонду “Caritas Odesa UGCC” та Misiunea Socială „Diaconia” за ваші добрі серця і за те, що підтримуєте людей, які потребують особливої уваги!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0RRCQtFrvo2WzpbQ9gN3E2otxEdKnceC4vfexov6GgC7CPujbxmsFcBQcGLcSNEY8l