Захисник України з Саф’янівської громади був нагороджений посмертно 1

В Саф’янівській територіальній громаді вчергове відзначено героїзм і відданість захисників України. Сьогодні, 16 серпня, відбулася урочиста передача нагороди сім’ї Володимира Гончарова, військовослужбовця 17 прикордонного загону імені полковника Олександра Жуковського Державної прикордонної служби України, мешканця села Ларжанка, який героїчно загинув під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Інспектор прикордонної служби 2 категорії-оператор БПАК групи управління вогневого відділення третього відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування мобільного прикордонного загону військової частини сержант Володимир Гончаров був справжнім патріотом, який відзначався винятковою мужністю і героїзмом на полі бою. Його відданість справі захисту рідної землі була беззастережною. Впродовж служби в лавах Збройних Сил України, боєць проявив себе як професіонал високого рівня, виявивши непересічну стійкість та відвагу в боротьбі за мир і безпеку нашої країни.

26 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Іванівка Куп’янського району Харківської області життя Захисника України обірвалось…

За мужність, самовіддані дії, виявлені під час виконання службових завдань із забезпечення захисту державного кордону та територіальної цілісності України, старшого сержанта Володимира Григоровича Гончарова Указом Президента України від 23 лютого 2024 року № 96/2024 нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та Указом Президента України від 5 серпня 2022 року № 559 відзнакою «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ». Орден та відзнака передані матері Наталії Шенкляр, брату Олексію Гончарову та доньці Юлії Костюк.

У заході взяли участь очільник Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев, голова Саф’янівської сільської ради Наталія Тодорова, заступниця голови Ізмаїльської РДА Марина Деной, в.о. керівника апарату Ізмаїльської РДА Світлана Тіткова, заступник начальника з персоналу 17 прикордонного загону підполковник Віктор Сапунжи.

На жаль, війна забирає найкращих, тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, її світле, мирне майбутнє. Немає таких слів, які б могли вгамувати біль рідних.

Вічна пам’ять Герою Володимиру Гончарову.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02CuBNiHPs53PTJBsY2nzSAjh1TbMHkzM7EqQ1XJoda8VtH3zLFZLCuiEE8A9goF8al