Допомагаємо наближати Перемогу! 1

Робочий тиждень в Саф’янівській громаді розпочався з вкрай важливої справи – передачі чергової автівки захиснику України.

Цього разу автомобіль Opel Frontera був переданий мешканцю села Саф’яни, який наразі виборює перемогу для нашої країни в її найгарячіших точках.

Окрім транспортного засобу, бійцю та його побратимам були передані продукти харчування, смаколики та зворушливі малюнки від школярів Саф’янівської громади.
Саф’янівська сільська рада висловлює подяку кожному мешканцю, хто долучився до допомоги у зборі коштів на підтримку ЗСУ під час благодійного ярмарку в селі Броска та акції «Перше вересня без квітів»! Саме на ці кошти були придбані дві автівки, прожектор, автошини та набори інструментів для ремонту транспортних засобів, які вже на передовій!

Тільки в єдності наша сила!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!