В Саф’янівській громаді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Сьогодні, 25 вересня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

Основний акцент – робота з внутрішньо переміщеними особами, підготовка до опалювального сезону та обслуговування вуличного освітлення.

З метою вирішення частих поломок електромережі, ремонту мережі будівель комунальної власності а саме шкіл, садочків, лікарень, амбулаторій вирішили розглянути варіанти придбання автовишки для обслуговування вуличної мережі громади. Під час розгляду варіантів на ринку вторинного та первинного автотранспорту, з ціллю економії бюджету, зупинено вибір на мототранспорті, саме вживаному. Габарити підйомника стрілового, телескопічного обумовлені під’їзними шляхами – транспортний засіб має бути дуже мобільним, не велико габаритним. Також враховуючи висоту будівель висота стріли обумовлена діапазоном від 20 м. Вирішили винести дане питання на найближчу сесію.

Крім того, були розглянуті питання, що стосувались поточної діяльності відділів та структурних підрозділів сільської ради по кожному напрямку життєдіяльності громади.

За підсумками проведеної наради були надані відповідні доручення та рекомендації.