Поліцейські офіцери Саф’янівської громади продовжують забезпечувати охорону публічної безпеки та порядку в освітніх закладах 1

З метою посилення безпеки поліцейські офіцери Саф’янівської територіальної громади щодня відвідують заклади загальної середньої освіти громади.

Правоохоронці перевіряють стан укриттів та доступність до них, виконуючи це через службові завдання на планшетному пристрої офіцера.

Крім того, поліцейські проводять профілактичні заходи з учнями щодо булінгу, видів правопорушень, які часто трапляються в освітньому середовищі та на вулиці, та відповідальність за них. Крім того, поліцейські постійно нагадують школярам про правила дорожнього руху, про правила поведінки при сигналі повітряна тривога, про негативний вплив вживання алкоголю та паління, про правила безпечного користування інтернетом тощо.

Пропонуємо до перегляду короткий відеоролик про роботу поліцейських офіцерів в закладах освіти Саф’янівської громади.