Невимовний біль, сльози, розпач: "на щиті" до Саф'янівської громади повернувся захисник України Геннадій Іванов 1

Сьогодні, 16 грудня, Саф’янівська територіальна громада провела в останню путь мешканця села Першотравневе, захисника України, водія-машиніста екскаватора відділення інженерної техніки інженерно-технічного взводу інженерно-саперної роти, солдата Геннадія Іванова.

За словами односельців, Геннадій був чесною, доброю та працьовитою людиною. Після закінчення 9 класів Геннадій Миколайович пройшов курси трактористів та працював за спеціальністю в рідному селі.

Прагнення захистити Батьківщину від ворога спонукали чоловіка піти добровольцем на фронт. 8 грудня 2023 року стало останньою сторінкою в житті Героя – під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Орлянське Куп’янського району Харківської області під час артилерійського обстрілу Геннадій Миколайович загинув.

Вкотре Саф’янівська громада втратила найкращого воїна, захисника і справжнього патріота… Осиротіли без батька двоє дітей… Стала вдовою любляча дружина…

Щоб віддати останню шану Герою, мешканці села та працівники Саф’янівської сільської ради об’єднались в «живий коридор», встелили дорогу квітами та, стоячи на колінах, провели захисника України до рідної домівки, де на нього зі сльозами на очах та з пекучим болем у серці чекали найрідніші..

Після чого в Свято-Михайлівській церкві відбувся чин відспівування полеглого захисника України, який очолив архієпископ Болградський Сергій.

Поховали Героя на місцевому кладовищі.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо!

Вічна пам’ять та доземний уклін бійцю Геннадію Іванову.

Джерело: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02xQ1obW6DZNt32udoNQLrv3Camrfpi6wDGZ28nC71NeqHCh3uc9isuGefbibvDJgil