«Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» 1

З метою належного відзначення у 2021 році 25-ї річниці Конституції України Ізмаїльським міськрайонним відділом філії Центру пробації 25.06.2021 року проведено низку просвітницьких, тематичних та інформаційних заходів:

• тематичне заняття зі співробітниками відділу «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»;
  • старшим інспектором відділу Анастасією Руссєвою та фахівцем Валентиною Щокіною проведена зустріч зі студентами у Придунайській філії МАУП, які проходять навчальну практику з питань конституційного права;
  • старший інспектор Анастасія Руссєва провела виховну бесіду із суб’єктами пробації на тему: «Конституція України – Основний Закон»;
  • начальник Ізмаїльського міськрайонного відділу Ірина Тірон та старший інспектор Ірина Толкачова зустрілися з бажаючими стати волонтерами пробації. Кандидатам в волонтери роз’яснено конституційні права і обов’язки людини і громадянина, мету і завдання пробаційної діяльності та напрями волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією.

«Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» 3

«Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» 5