Акція « Молодь обирає здорове майбутнє» 1

У квітні фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради проводилась серед населення Саф’янівської сільської ради (сімей зі складними життєвими обставинами, сімей внутрішньо переміщених осіб, опікунських сімей, серед підлітків та молоді) акція «Молодь обирає здорове майбутнє».

Акція була спрямована на популяризацію здорового способу життя, профілактику тютюнопаління, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, туберкульоз ,формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров’я.

Під час роботи фахівцями із соціальної роботи ЦССССР проводились профілактичні бесіди, лекції, індивідуальні консультування, анкетування, в ході яких особлива увага приділялась питанням про причини, наслідки впливу куріння, наркоманії на організм людини, що дало можливість підліткам, молоді замислитись про відповідальне ставленням до власного здоров’я, проаналізувати наслідки шкідливих звичок, допомогло зрозуміти, що саме вони самі відповідальні за своє здоров’я та можуть впливати на його стан.

Всього було проведено 16 заходів, охоплено 368 осіб , індивідуальними консультаціями охоплено 345 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб ,173 сім’ї зі складними життєвими обставинами,45 опікунських сімей,в яких виховуються 83 дитини.

Директор ЦССССР М.В.Брусова