Бібліотека в епоху цифрових технологій 1
Нові інформаційні технології, які сьогодні стоять у центрі уваги всіх бібліотек України, суттєво впливають на їх розвиток і змушують не тільки переглянути традиційний набір послуг, але й подивитися на свої функції по-новому. Саме тому необхідно модернізувати принципи організації роботи освітянської бібліотеки та оволодіти новими навичками.

10 червня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» відбувся семінар для бібліотекарів закладів освіти Одеської області на тему «Бібліотека в епоху цифрових технологій». Щербина Ж.С. бібліотекар Новонекрасівського ЗЗСО прийняла участь у семінарі.
Метою проведеного заходу було подальше здійснення науково-теоретичного та організаційно-методичного супроводу інноваційної діяльності бібліотек закладів освіти області для ефективного вирішення актуальних завдань сучасних напрямків їх роботи в умовах Нової української школи; удосконалення знань щодо впровадження комп’ютерних технологій та доступу до електронних носіїв, програмного забезпечення, які суттєво змінюють зміст традиційних видів діяльності бібліотекаря закладу освіти; удосконалення фахових компетентностей з урахуванням основних напрямів державної та регіональної політики у галузі освіти.
Учасники семінару відзначили актуальність, змістовність наповнення заходу та подякували організаторам за сприяння розвитку бібліотек закладів загальної освіти Одеської області і співпрацю з бібліотечних питань. Проведений семінар допоможе зорієнтуватися бібліотекарям у роботі щодо створення сучасної освітянської бібліотеки, а також популяризувати книгу і читання.