Четверта сесія Саф'янівської сільської ради 1

У п’ятницю, 29 січня, відбулася четверта сесія Саф’янівської сільської ради – найбільшої сільської громади України.

На засіданні були присутні 29 депутатів з 34.

До порядку денного було включено 41 питання. На початку засідання голова Саф’янівської сільської територіальної виборчої комісії Вікторія Мілкова проінформувала присутніх про дострокове припинення повноважень трьох депутатів: Сергія Павлухіна, Петра Хаджикова та Івана Чепоя, а також про реєстрацію наступних депутатів у списку.

На засіданні депутати розглянули 41 питання. Зокрема, були прийняті наступні важливі рішення для Саф’янівської громади:

– про передачу земельних ділянок у комунальну власність;
– про затвердження Програми розвитку культури, Програми розвитку фізичної культури і спорту, Положення про управління освіти і твердження тарифів на платні послуги, які надаються КНП “ЦРЛ” Сафьяновской громади;
– про внесення змін до рішення “Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого комітету Саф’янівської сільської ради”; “Про затвердження цільової програми на 2021-2022 роки” Фінансова підтримка КНП “ЦРЛ” “,” Про сільський бюджет с. Саф’яни на 2021 рік ”
– про прийняття у спільну власність громади двох автомобілів SUZUKI SX4;
– про створення та затвердження Положення адміністративної комісії, Положення про комісію з надання адресної матеріальної допомоги незахищеним верствам населення; програми “Милосердя в дії” і надання послуг інтернету особам з обмеженими фізичними можливостями; програми діяльності спецслужби соціальної роботи в громаді Центру соціальних служб; програми по ліквідації амброзії; Програми надання фінансової допомоги комунальним підприємствам,
– про надання пільг по оплаті земельного податку.

Також депутати прийняли рішення направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації з підвищенням тарифів на комунальні послуги.

По завершенню засідання голова Саф’янівської громади Наталія Тодорова подякувала всім присутнім за плідну співпрацю.