До уваги мешканців Саф'янівської громади! 1
Розгорнуто оперативний штаб з координації роботи по ліквідації наслідків, які виникли під час непогоди. Велика подяка агропідприємствам нашої громади та ТОВ «Евродор» за роботу з розчистці доріг.

На даний час без електропостачання залишаються наступні населені пункти: Озерне, Каланчак, Новий Каланчак, Ларжанка, Муравлівка, частково село Саф‘яни. Підключено село Матроска. Бригади РЕМа продовжують роботи по відновленню електропостачання. Також, продовжуються роботи по розчистці доріг між населеними пунктами, але у зв‘язку з посиленням швидкості вітру, сильної хуртовини, снігових заметів, налипання мокрого снігу – техніка невстигає розчищати дороги. Відповідно до засідання комісії ТБ та НС призупинено автобусне сполучення до особливого розпорядження. Надалі відстежуємо ситуацію, координуємо роботу с ліквідації наслідків.
Шановні жителі громади! Велике прохання утриматись від виїздів з населених пунктів без особливої потреби!
Якщо знадобиться допомога на дорозі телефонуйте: 0675756886.
По питанню відсутності електропостачання: 0957509090; 0687509090