До уваги мешканців Саф'янівської громади! 1

Нині маємо гарну новину для мешканців Саф’янівської громади! Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Саф’янівської сільської ради запроваджено прийом документів на паспорти громадянина України у формі ID – картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон.

ВАЖЛИВО!

Оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна не залежно від зареєстрованого місця проживання.

Громадяни України можуть мати одночасно два діючих закордонних паспорти.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон може бути оформлений з народження.

ЗАПИС відбувається у ЦНАП (ТИМЧАСОВО ДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ) ЩОПОНЕДІЛКА, ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

Для запису заявник звертається ОСОБИСТО З ОРИГІНАЛАМИ СВОЇХ ДОКУМЕНТІВ.

Графік роботи: з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.15, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00.

Отримати консультацію та відповіді на питання, які вас цікавлять, можна ЩОДНЯ, після 14.00, звернувшись до ЦНАПу, який розташований за адресою: м.Ізмаїл, проспект Незалежності,69. (0975519204- начальник відділу «ЦНАП» – Інна КУЗЬМЕНКО)