До уваги мешканців села Стара Некрасівка! 1

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ “ДТЕК Одеські Електромережі” буде проводити профілактичні роботи на території Саф’янівської сільської територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у селі Стара Некрасівка (вул. Атамана Некрасова (Комсомольська), Вишнева (Калініна), Гагаріна, Дунайська, Жовтнева, Заводська, Зелена, Ізмаїльська, Кирпична, Кирпична(Леніна), Красива, Лісна, Миру, Молодіжна, Нова, Першотравнева, Польова, Поштова, провул.Дунайський, провул.Ізмаїльский, провул.Кирпичний, провул.Південний, провул.Рибацький, провул.Совхозний, провул.Степний, Садова, Тиха, Шкільна) 30.09.2022 року з 10:00 до 14:00.