Додаток єППО: що це таке і як ним користуватися? 1

В Україні створили додаток для мобільних телефонів «єППо», який дозволяє кожному громадянину України долучитися до захисту неба, інформуючи сили ППО про проліт крилатих ракет, дронів-камікадзе або авіації супротивника.

Для початку роботи необхідно встановити додаток єППО на смартфон, пройти авторизацію за допомогою “Дії”. Авторизація в “Дії” допоможе уникнути хибних повідомлень, зокрема від ворогів.”

Як працює “єППО”?

• Якщо ви побачили повітряну ціль, наприклад, крилату ракету чи дрон-камікадзе “Шахед”, треба відкрити “єППО” на своєму смартфоні.
  • Потім – вибрати тип повітряної цілі, направити смартфон у напрямку руху цілі та натиснути велику червону кнопку.
  • За декілька секунд фахівці протиповітряної оборони побачать вашу відмітку на мапі. Вона доповнить радіолокаційну інформацію з військових РЛС.

Просимо встановити вищезазначений додаток на свої смартфони задля спільної перемоги над російським ворогом!

Додаток єППО: що це таке і як ним користуватися? 3