Особам, які постраждали від торгівлі людьми, в Україні надається державна підтримка, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчого органу виконавчої влади за місцем проживання.

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону, а також надають поради та застереження щодо пошуків роботи за кордоном, а також можуть допомогти людям, які зазнали експлуатації за кордоном.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

527.org.ua – електронні консультації

527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні

0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні

Графік роботи гарячої лінії: пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00*

З метою зменшення випадків потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми в Україні функціонує Урядова «гаряча лінія» 1545, яка дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Урядова «гаряча» лінія працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:

понеділок-п’ятниця з 8 до 21 години, субота – з 8 до 19 години.

«Гаряча лінія» Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» (048) 777 25 17

Управління соціального захисту населення Сафянівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області:
68600, Одеська область, Ізмаїльський район район, м.Ізмаїл, пр. Незалежності, 69, каб. №201

Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради :
e-mail – cssssr@ukr.net
68600, Одеська область, Ізмаїльський район район, м.Ізмаїл, пр.Незалежності, 28