ДОСТУП ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ 1

06 вересня 2022 року в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області фахівець Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасія Каплієнко провела інформаційний захід для суб’єктів пробації щодо доступу до БПД.

Фахівчиня розповіла, що згідно з частиною першою статті 59 Конституції України кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно.

Звернула увагу на особливості отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги резервістами, військовозобов’язаними, добровольцями Сил територіальної оборони та членами їхніх сімей. Детально зупинилася на категорії осіб, які є суб’єктами права набезоплатну первинну та вторинну правову допомогу.

Також присутніх проінформували, що безоплатні консультації з будь-яких правових питань можна отримати в Ізмаїльському бюро правової допомоги (пр-т Миру, 23, тел. (04841) 5 95 05; (04841) 5 95 09), або в дистанційному режимі, зокрема, у кол-центрі системи БПД за телефоном 0 800 213 103.