Дитячий садок села Утконосівка відзначив ювілей - 30 років! 1

Радісну подію відзначив днями Утконосівський заклад дошкільної освіти «Бджілка».

Рівно 30 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять своїх дітей.

30 років – не малий відрізок, проте вагомий. Для цього колективу – це період досягнень та здобутків, втілення планів та ідей, розвиток дошкільного закладу та найголовніше – виховання підростаючого покоління. З любов’ю в серці, з добром в душі щодня, щохвилини справжні фахівці своєї справи виховують малечу.

З теплими привітальними словами до педагогічного колективу звернулись заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, староста Утконосівського старостинського округу Валентина Дакі та заступник начальника управління освіти Саф’янівської сільської ради Ганна Раділова.

На гостей чекала цікава концертна програма — справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які співали, танцювали та розказували віршики. До привітань долучились народний ансамбль пісні і танцю «Dor Basarabean» та керівник народного вокального ансамблю «Етнос» Василь Чепой, подарувавши музичні композиції.

Утконосівський заклад дошкільної освіти «Бджілка» – це одна дружна сім’я! Всі працівники закладу – добрі та чуйні люди, котрі обожнюють своїх маленьких вихованців і роблять все для них, щоб вони росли й розвивалися на рідній українській землі!

Фото доступне за посиланням: