В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф’янівській сільській раді розпочався з щотижневої апаратної наради.

На початку наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк привітали безкорисливих, чуйних, щирих та милосердних людей – працівників соціальної сфери – з професійним святом, яке вони вчора відзначали.

Апаратна нарада продовжилась розглядом важливих питань щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану. Основна увага була приділена питанню наповнення бюджету, надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, підготовки до опалювального сезону в медичних та освітніх закладах.

За результатами наради голова громади Наталія Тодорова надала працівникам відповідні доручення та побажала гарного та продуктивного робочого тижня.