ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ГОСПОДАРСТВАМ З ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА 1

Саф’янівська сільська рада інформує фермерів, які мають потужності з виробництва молока про можливість отримання гуманітарної допомоги.

Швейцарія виділила додатково 2,2 млн швейцарських франків (близько 88,5 млн гривень) на підтримку господарств з виробництва молока в семи областях, а саме у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській та Херсонській.

Господарства з виробництва молока отримають засоби для миття та дезінфекції доїльного обладнання, тваринницьких приміщень, перед- та після доїльної обробки вимені та інші засоби гігієни, які покриють їхню тримісячну потребу.

Проект впроваджується на запит Міністерства аграрної політики та продовольства України у взаємодії з Асоціацією виробників молока України, міжнародним благодійним фондом #SaveUA та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за координації Посольства Швейцарії в Україні.

Здебільшого товари будуть закуплені у локальних постачальників та дилерів гігієнічних засобів виробництва Геа, ДеЛаваль та Сід Лайнс, щоб не порушувати вибудовані взаємозв’язки з господарствами з виробництва молока, задля відновлення їхніх виробничих практик та технологій відповідно до вимог виробника доїльного обладнання.

Господарства самостійно обирають постачальника товарів, в іншому випадку – будуть здійснюватися організовані закупівлі базових засобів гігієни для покриття потреб заявників.

ХТО МОЖЕ ОДЕРЖАТИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

• Зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства, оператори ринку молока та молочних продуктів, потужності з виробництва молока яких мають державну реєстрацію;

• Господарства з виробництва молока розташовані в таких областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Херсонська.
Для одержання гуманітарної допомоги зацікавлені виробники молока мають заповнити реєстраційну форму до 31 жовтня включно та одержати на вказану ними електронну адресу *підтвердження запиту від проекту.

Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://forms.gle/1ZUWVLPpwMMiNYNN7

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ДОПОМОГУ