Спортсмени Саф’янівської громади – переможці Чемпіоната України по ушу саньшоу! 1

З 27 по 29 жовтня Всеукраїнська федерація ушу проводила Чемпіонат України по ушу саньшоу.

До Вінниці з’їхались більше 300 кращих спортсменів України. У збірну Одеської області увійшли три спортсмена зі спортивного клубу «Саторі» села Ларжанка Саф’янівської громади – Наталія Капустянська, Руслан Туркулец та Михайло Страдубанов. Поєдинки проводились нашими спортсменами в двох розділах: ціньда і саньда.

За результатами змагань, Наталія Капустянська посіла перші місця в обох розділах. Руслан Туркулець відвоював другі місця також в обох розділах. А Михайло Страдубанов посів перше місце в розділі «ціньда» та третє місце в розділі «саньда».

Спортсмени та батьки висловлюють щиру вдячність Благодійному фонду Урбанського «Придунав’є», народному депутату України Анатолію Урбанському та заступнику голови Одеської обласної ради Олександру Урбанському, а також директору РАБК «Новонекрасівський» Віктору Кіліян за допомогу в організації поїздки для дітей.

Крім того, за розвиток СК «Саторі» спортсмени дякують генеральному директору ТОВ «Агропрайм Холдинг» Ларисі Ігнат та благодійному фонду «Агрейн».

Спортсмени Саф’янівської громади – переможці Чемпіоната України по ушу саньшоу! 3