Гвардійці Ізмаїльського району приймали вітання з професійним святом 1

Сьогодні Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення.

Військовослужбовці Національної гвардії вірно служать українському народу і з честю виконують усі покладені на них обов’язки, даючи відсіч збройній агресії росії проти України.

З нагоди професійного свята, керівництво Сафʼянівської сільської ради та Благодійний фонд Урбанських «Придунавʼя» привітали гвардійців з Днем Національної гвардії України, вручивши грамоти та приємні подарунками.

«Ми пишаємося вами та безмежно вдячні кожному за те, що і надалі ви продовжуєте виконувати складні та небезпечні завдання із захисту суверенітету держави в умовах повномасштабної війни. Вічна памʼять тим, хто загинув відстоюючи інтереси держави. Ми ніколи не забудемо їхні подвиги та звитяги, військову сумлінність та патріотичну самовідданість», – звернулась до присутніх голова громади Наталія Тодорова.

Слава Національній гвардії України!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0eTjfuUgLNGMHGXNjBBNxFPsjzBsuZDSJGoHWRXYQnX7eyuPfCKYJ4CGRrazvJNyxl