ІНФОРМУЄМО ПРО ВАКАНСІЇ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ ЇХ КОМПЛЕКТУВАННЯ 1

Під час візиту Прем’єр-міністра Уряду України Дениса Шмигаля до Ізмаїлу 21.07.2022 високопосадовця цікавило питання розміщення та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Після такої неординарної події, як приїзд голови Уряду, журналіст медіа проекту Юг-today Ксенія Переверзєва звернулася до директора Ізмаїльського центру зайнятості за інформацією про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб в населених пунктах 3-х місцевих територіальних громад.

У понеділок, 25 липня під час інтерв’ю директор Ізмаїльського центру зайнятості Володимир Довгаль розповів, що після початку агресії російської федерації до Ізмаїльської служби зайнятості звернулося 112 внутрішньо переміщених осіб (з підтверджуючим відповідний статус документом), вдалося допомогти працевлаштувати 33 особи. Завдяки програмі компенсації роботодавцю 6500 грн за працевлаштування ВПО (внутрішньо переміщеної особи) 14 роботодавців Ізмаїльщини працевлаштували 42 особи. Станом на 08:00 годину 25.07.2022 на обліку в Ізмаїльському центрі зайнятості було 588 безробітних, серед яких внутрішньо переміщених осіб – 52. А в банку даних центру зайнятості була інформація про 100 вакансій.

Більшу часу в інтерв’ю Володимир Довгаль приділив анонсу вакансій, інформація про котрі є у центрі зайнятості. Завдяки переміщенню на місцевий ринок праці роботодавців з Миколаїва, Харкова, Кропивницького серед вакансій збільшилася доля потреби у фахівцях – службовцях. Вкрай потрібні бухгалтери – 11 позицій з зарплатою від 6500 до 11 000 грн, Базі технічного обслуговування флоту пароплавства потрібний фахівець з заміру товщини металу корпусу суден, а ТОВ «АСС» з Харкова потрібний начальник відділу персоналу, юрист, менеджер зовнішньої економічної діяльності. Підприємству, яке переміщено з Миколаєва вкрай потрібні 10 швей. Потрібні швеї і місцевим роботодавцям. Зернотрейдерам, які змінили дислокацію на Ізмаїл потрібні вагарі, лаборанти по зерну. Вкрай є затребувані водії категорії «Е» для перевезення зерна. Напередодні нового навчального року комунальним та приватним школам потрібні вчителя математики, фізики, біології, хімії та іноземних мов.

Директор центру зайнятості ще раз нагадав, що актуальна та достовірна інформація про вакансії в Ізмаїлі міститься на ресурсах Ізмаїльської служби зайнятості, а саме сайт http://izmailcz.com.ua/shukacham-roboti/vakansiji та телеграм – канал https://t.me/izmail_vakansiy. А прискорене комплектування вакансій забезпечує збільшення фонду оплати праці, а значить сплату податків та єдиного страхового внеску, а тому наповнення місцевих і Державного бюджетів, що в свою чергу є запорукою економічного зміцнення країни та місцевих громад.

Бажаєте щоб Вам допомогли у працевлаштуванні та презентували роботодавцю? Приходьте до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості: пр. Незалежності, 32, т. (04841) 2-00-04, 2-07-18.

Ізмаїльська філія Одеського обласного центру зайнятості