Ізмаїльський МРЦЗ: маленькі радощі одного працевлаштування 1

Днями, а точніше, 29 червня, за консультацією з приводу роботи до нас звернулася молода жінка з гарним ім’ям Надія, мешканка села, мати десятьох(!) дітей. Старшій дитині – 20 років, молодшому – 3 рочки. Зі зрозумілих причин, трудовий стаж і професія відсутні. Дуже приємна в спілкуванні, а головне – з щирим бажанням знайти роботу. Такі «заражають», «підштовхують» більше звичайного зробити все можливе і неможливе, аби реально допомогти.

Вже другого липня Надія Володимирівна, встигнувши пройти медичну комісію, зі словами величезної вдячності прийшла за направленням на роботу соціальним працівником в територіальний центр соціального обслуговування. До речі, керівництво терцентра взяло працювати пані Надію без стажувань, відразу ж повіривши у те, що вона буде гарним працівником.

– Я сама не очікувала, що результат нашої спільної роботи буде таким швидким, – коментує фахівець сектору рекрутингу Ольга Суворова, – ось що значить бажання самої особи. Почати все з нуля, навіть якщо це здається безперспективною справою, цілком реально. Головне сильно захотіти – і ви зможете все.

Вкотре переконуємося: якщо у клієнта є справжнє бажання щось поміняти в своєму житті, то все обов’язково виходить.

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості